Sunning ‘kap fshesën’, Conte jashtë Interit!

Në një sërë ngjarjesh që kanë ndodhur në mes të Antonio Contes dhe skuadrës së Interit nuk do të ishte çudi edhe largimi i tij nga ky klub.

Kjo gjë duket se nuk e ndalur Steven Zhang që të kërkojë një emër të ri për stolin e skuadrës së tij gjë që edhe e ka arritur tashmë dhe bëhet fjalë për Marcelo Bielsan.

Siç raporton e përditshmja spanjolle Don Balon, trajneri argjentinas çdo ditë po mahnitë me skuadrën e tij Leeds United në Premier League dhe ky fakt nuk ka kaluar pa u vërejtur nga shumë skuadra të mëdha europiane.

Gjithçka pritet të konkretizohet në fund të këtij sezoni.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here