Manchester United hyn në garë për Bissouma!

Tri skuadra të Premier League janë duke garuar për të siguruar shërbimet e këtij futbollisti.

Manchester United është skuadra e fundit që ka hyrë në garë për shërbimet e mesfushorit të Brighton, Yves Bissouma, raporton kështu Express.

Arsenal dhe Liverpool janë gjithashtu në garë për të siguruar shërbimet e 24 vjeçarit i cili po shkëlqen në Premier League qysh prej transferimit në 2018 nga Lille.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here