Angel Correa në Serie A, por jo te Milani

Angel Correa përsëri i lidhur me një transferim në Itali.

Portali i njohur spanjoll Todofichajes, raporton se Inter dhe Atalanta janë të interesuar për transferimin e Angel Correas nga Atletico Madrid.

Argjentinasi ka qenë më parë i lidhur me një transferim te Milani, ndërsa tani Colchoneros janë të gatshëm ta shesin atë.

Vlera e Correas është 40 milionë euro, mirëpo marrëveshja mund të arrihet edhe për 30 milionë euro.

Inter apo Atalanta, mbetet ta shohim se ku do të transferohet Angel Correa.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here