Transferim me kosto zero: Boateng verën e ardhshme te gjiganti italian

Jerome Boateng transferohet në Serie A!

Sipas raportimeve të fundit nga mediat gjermane, Jerome Boateng do ta vazhdojë karrierën te Milani.

Boatengut i skadon kontrata me Bayernin në fund të sezonit dhe nuk dëshiron ta rinovojë atë.

Interesimi për 32-vjeçarin nuk mungon, mirëpo Maldini ka nisur të punojë për ta bindur gjermanin që verën e ardhshme t’i bashkohet Rosonerëve.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here