‘Tradhëtari’ tek Real Madrid, Juve dhe Milan në garë për të!

Duket se Real Madrid nuk po arrinë të gjejë qetësi me futbollistët e saj që po kërkojnë largimin nga kjo skuadër çdo ditë e më shumë.

Tashmë bëhet fjalë për Iscon i cili me shumë mundësi karrierën e tij do ta vazhdojë në Serie A mirëpo ende nuk dihet se tek cila skuadër pasi Milan dhe Juventus janë në garë të ashpër për të siguruar shërbimet e tij.

Madje ka disa në Spanjë që po e quajnë atë edhe një tradhtar.

Një gjë tashmë është e sigurtë, që ai nuk bën pjesë më në planet e Zinedine Zidane dhe largimi i tij mund të ndodhë edhe gjatë muajit janar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here