Manchester United dhe City kontaktojnë me Alaban!

Real Madrid duket se është gjithashtu e interesuar për mbrojtësin e Bayern Munich.

Të dy skuadrat nga Manchesteri kanë kontaktuar me agjentin e tij Pini Zahavi për të pyetur rreth mundësive për transferimin e tij, raporton AS.

Mirëpo edhe Los Blancos janë në garë për përfaqësuesin e Zvicrës i cili do të mbetet pa kontratë me bavarezët në muajin qershor.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here