E bujshme: Dani Ceballos transferohet te gjiganti italian

Dani Ceballos në Serie A!

Sipas raportimeve të fundit nga Calciomercato, Inter ka shfaqur interesim për transferimin e Dani Ceballos në merkaton e janarit.

Spanjolli pëlqehet nga Conte dhe në rast se Eriksen transferohet në Emirates, Neroaxurët do tia kërkojnë Arsenalit kartonin e Ceballos në këmbim.

Vlera e Ceballos është 30 milionë euro, po aq sa e Eriksen dhe marrëveshja mund të arrihet me lehtësi.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here