Milan dhe dëshira e Calhanoglu!

Milan dhe Hakan Calhanoglu duket se akoma janë duke e trajtuar çështjen e rinovimit të kontratës.

Në fillim të 2021 duket se do të fillojnë bisedimet e reja që me shumë mundësi do sigurojnë rinovimin e turkut.

Më herët futbollisti kërkonte një rritje të ndjeshme të pagës por mesa duket forma e mirë që po kalon skuadra kuqezi ka bindur edhe vet atë të sakrifikojë në të mirë të skuadrës dhe të ulë kërkesat e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here