Barcelona nuk do e shesë Coutinhon në janar!

Barcelona nuk do ta shesë Philippe Coutinhon në muajin janar, të paktën kështu raporton ESPN.

Braziliani është përfolur shumë për një largim nga Camp Nou dhe Barcelona duket se nuk është në gjendje për të ndaluar një gjë të tillë.

Coutinho, i cili ka zhvilluar 2 gola në 12 ndeshje të La Ligas, është i vendosur për të çuar deri në fund këtë sezon me katalanasit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here