Stiller do të largohet nga Bayerni verën e ardhshme!

Mesfushori i Bayern Munich, Angello Stiller duket se do të largohet nga skuadra verës së ardhshme, raporton Bild.

Kontrata aktuale e 19 vjeçarit skadon në vitin 2021 dhe ai nuk ka kurrfarë qëllimi për të rinovuar atë.

Stiller ka humbur mundësitë e tij për një vend të titullarit në formacion qysh kur Bayern nënshkroi me Marc Roca dhe Tiago Dantas.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here