Inter shpreson të nënshkruajë me De Paul në janar!

Inter po shpreson që të arrijë një marrëveshje përfundimtare për transferimin e Rodrigo De Paul në janar, sipas raportimeve të Calcio Mercato.

Neroazzurët po kërkojnë që të arrijnë një marrëveshje për një huazim 18 mujor dhe pas kësaj periudhe blerja e tij përfundimtare nga Udinese.

Udinese aktualisht e vlerëson De Paul që është i kërkuar edhe nga Leeds United, me një çmim prej 35 milionë eurosh.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here