PSG në ndjekje të Rudiger!

Paris Saint Germain po bëhet gati për një transferim të mundshëm të mbrojtësit të Chelseas, Antonio Rudiger, siç raporton Le Parisien.

Barcelona dhe Juventus kanë qenë gjithashtu të interesuara për mbrojtësin gjerman i cili më nuk bën pjesë në formacionin e parë të Chelseas.

PSG po bën gati një ofertë në fillim të këtij viti dhe që besohet që do të jetë e mjaftueshme për të arritur transferimin e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here