Liverpool shumë pranë firmës me Garay!

The Reds po bëjnë gati transferimin e ish yllit të Valencias.

Liverpool është shumë pranë transferimit të Ezequiel Garay, raporton kështu Todofichajes.

Skuadra e Klopp kërkon transferimin e tij për të përforcuar repartin e mbrojtjes pas dëmtimit të Virgil Van Dijk dhe Joe Gomez.

Garay tek Liverpool mund të transferohet me parametra 0.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here