United në kërkim të 4 emrave të rinj!

Manchester United po kërkon që të sjellë në skuadër 4 emra të rinj, sipas raportimeve të Transfer Window Podcast.

Djajtë e Kuq në këtë merkato do të kërkojnë transferimin e një mesfushori të majtë, një mbrojtës të krahut të djathtë, një mesfushor qëndror dhe një sulmues anësorë.

Ole Gunnar Solskjaer nuk është i kënaqur me paraqitjet e skuadrës së tij dhe kërkon të përforcojë të gjitha repartet për ta bërë Unitedin më kompetitive.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here