Ibra tipik: Ja urimi banal për Krishtlindje (FOTO)

Kurrë banal dhe gjithmonë provokues: Zlatan Ibrahimovic nuk ka ndryshuar as për Krishtlindje.

Sulmuesi suedez i Milan-it ka zgjedhur një mënyrë të çuditshme për të uruar fansat e tij.

Një gisht i mesit, ai i Babagjyshit, i postuar në Instagram me mesazhin: “Merry Chriztmaz”.

Asnjë lidhje me mesazhet e postuar në rrjet nga kampionë të tjerë të sportit, por Zlatan nuk është si të tjerët.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here