Eriksen largohet, ja mesfusha e frikshme e Interit!

Inter është duke punuar shumë në merkato për të gjetur emrat e rinj në mesfushë ashtu siç e kërkon Antonio Conte dhe tashmë gjithçka është gati për tu finalizuar.

Antonio Conte ka zgjedhur emrat e Papu Gomez të Atalantas dhe Rodrigo De Paul të Udineses që pritet të transferohen gjatë këtij janari pasi janë një emergjencë për blerje në mesfushë ku kjo skuadër po çalon më shumë.

Christian Eriksen pritet të largohet këtë janar dhe destinacioni i ardhshëm i danezit me shumë mundësi do të jetë skuadra e Arsenalit pasi që Mikel Arteta ka kërkuar transferimin e tij me çdo kusht.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here