Graziano Pelle transferohet te gjiganti italian, nuk është Inter

Graziano Pelle e ka mbyllur aventurën në Kinë dhe është i gatshëm të rikthehet në Itali.

Ish-sulmuesi i Parmas, Feynordit dhe Southampton, është i lidhur me një transferimin te Interi, mirëpo në garë për të është përfshirë edhe një tjetër gjiganti italian.

Sipas raportimeve të fundit, Graziano Pelle i është ofruar edhe Juventusit. Biankonerët janë në kërkim të një zëvendësuesi për Moratan dhe 35-vjeçari shihet si njeriu i duhur.

Edhe Interi është në kërkim të një zëvendësuesi për Lukakun dhe Pelle pëlqehet shumë nga Conte.

Se ku do të përfundojë Graziano Pelle mbetet ta shohim ditët në vijim.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here