Barca arrin marrëveshje për Garcian!

Barcelona ka bërë të ditur se ka arritur një marrëveshje për rikthimin e Eric Garcias në Camp Nou në vitin 2021, supozon kështu Fabrizio Romano.

Mbrojtësi që premton shumë për të ardhmen ka disa muaj që po kërkohet nga drejtuesit katalanas dhe tashmë rikthimi i tij në shtëpi është shumë pranë të ndodhë.

Manchester City nga ana tjetër i ka ofruar një rinovim kontrate atij mirëpo vështirë se do të arrihet një rinovim me të pasi ëndrra e tij është që të veshë përsëri fanelën e katalanasve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here