Juventus dëshiron rikthimin e Llorentes!

Zonja e Vjetër po bën gati goditjen e rradhës në merkato.

Juventus po bëhet gati për blerjen për herë të dytë të sulmuesit me përvojë, Fernando Llorente, raporton Tuttosport.

Spanjolli u larguat nga Torino në vitin 2015 mirëpo tashmë kohët e fundit ka hasur në probleme për të gjetur minuta nën urdhërat e Gennaro Gattusos dhe rikthimi në Torino duket shumë i mundur që të ndodhë.

Ai pëlqehet shumë edhe nga Andrea Pirlo dhe ky transferim nuk pritet që të jetë ndonjë problem i madh për dy skuadrat.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here