Shkëmbim spektakolar mes Milanit dhe Torinos!

Milan është duke përgatitur një shkëmbim të bujshëm me skuadrën e Torinos.

Rade Krunic vazhdon të tërheqë interes prej skuadrës së Torinos e cila për të mund të ofrojë shërbimet e Nkolou.

Gjatë këto ditëve pritet që të fillojnë bisedimet në mes të dy skuadrave italiane ku Nicolas Nkolou pëlqehet shumë nga trajneri Stefano Pioli.

Një emër tjetër që po lakohet ditëve të fundit është i atij të Meite i cili ka karakteristika të njëjta me Franck Kessie.

Megjithatë objektivi kryesor i Torinos mbetet emri i Rade Krunic i cili po shkëlqen me paraqitjet e tij dhe kartoni i tij duket se nuk do të jetë edhe për shumë gjatë në dorën e Milanit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here