Formacionet zyrtare: Huesca – Barcelona

Huesca dhe Barcelona i kanë publikuar formacionet zyrtare për takimin që luhet në kuadër të gjiros së 17-të në La Liga.

Ndeshja që fillon në ora 21:00, do të zhvillohet në stadiumin Estadio El Alcoraz, me Blaugranasit që cilësohen si favoritë në letër.

Koeman do të jetë pa lojtarët si, Philippe Coutinho, Ansu Fati, Gerard Pique dhe Sergio Roberto që janë po ashtu të lënduar, derisa Samul Umtiti është i sëmurë.

Formacioni startues i Huescas: pas pak…

Formacioni startues i Barcelonës: Ter Stegen, Dest, Araujo, Sergio, Braithwaite, Messi, Dembele, Lenglet, Pedri, Alba, De Jong.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here