Nuk ka të ndalur miq, Ronaldo shënon një supergol ndaj Udineses (VIDEO)

Cristiano Ronaldo ka zhbllokuar sfidën mes Juventusit dhe Udineses me një gol të bukur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here