Revolucion te United: Solskjaer ka kërkuar largimin e gjashtë lojtarëve

Te Manchester United mund të shohim ndryshime të mëdha gjatë këtij muaji.

Ole Gunnar Solskjaer planifikon të largojë nga skuadra lojtarët që nuk bëjnë pjesë në planet e tij.

Sipas raportimeve të fundit nga Anglia, nga United pritet të largohen gjashtë lojtarë gjatë këtij muaji.

Në listën e lojtarëve që do të largohen nga United janë: Phill Jones, Marcos Rojo, Sergio Romero, Jesse Lingard, Daniel James dhe Brandon Williams.

Sa i përket afrimeve, Djajtë e Kuq kanë siguruar shërbimet e Amad Diallo nga Atalanta.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here