Çfarë pasimi nga Dybala, Chiesa shënon ndaj Milanit (VIDEO)

Federico Chiesa ka zhbllokuar derbin mes Milanit dhe Juventusit duke shënuar në minutën e 18-të, pas një super kombinimit me Dybalan.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here