Oh çfarë kundësulmi, Calabria barazon ndaj Juventusit me një supergol (VIDEO)

Davide Calabria ka rikthyer barazpeshën në derbin mes Milanit dhe Juventusit, duke shënuar në minutën e 41, pas një super kundërsulmi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here