Zhbllokohet derbi, Pellegrini shënon ndaj Interit (VIDEO)

 

Lorenzo Pellegrini ka zhbllokuar derbin mes Romës dhe Interit me një gol të bukur në minutën e 16-të.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here