Bale nuk do qëndrojë edhe një sezon tek Tottenham!

Sulmuesi anësor ka dështuar plotësisht që të bindë skuadrën e Jose Mourinhos prej huazimit që ka bërë prej Real Madridit.

Tottenham Hotspur sipas të gjitha mundësive nuk do të zgjasë huazimin e uellsianit edhe për një sezon tjetër, të paktën kështu raporton the Times.

Anësori uellsian erdhi me një bujë të madhe gjatë kësaj vere nga Real Madrid por huazimi i tij deri më tani doli të jetë një dështim i vërtetë dhe vetë Jose Mourinho nuk është aspak i bindur nga forma që ai ka treguar kështu që largimi i tij këtë verë duket shumë i mundur të ndodhë.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here