Fiorentina në ndjekje të Odriozolas!

Florentina është shumë e vendosur për të firmosur një kontratë me mbrojtësin e skuadrës së Real Madrid, Alvaro Odriozola, raporton kështu Gianluca DiMarzio.

Ish futbollisti i Real Sociedad ka hasur në vështirësi për të gjetur një vend titullari nën urdhërat e Zinedine Zidane dhe për këtë arsye tashmë ka vendosur që të kërkojë një skuadër tjetër për të vazhduar karrierën.

Odriozola është dëshira kryesore e skuadrës La Viola mirëpo në këtë listë bën pjesë gjithashtu edhe futbollisti i skuadrës së Koln, Kingsley Ehiziblue.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here