Ramos ka vendosur për të ardhmen, zbulohet skuadra e re e spanjollit

E ardhmja e Sergio Ramos është tema kryesore në mediat spanjolle.

34-vjeçarit i skadon kontrata me Los Blancos në fund të sezonit dhe palët janë larg arritjes së marrëveshjes për rinovimin.

Ramos ka marrë ofertë nga disa gjigantë europian, ndërsa mediat spanjolle raportojnë se 34-vjeçari ka bërë tashmë zgjedhjen e tij.

Sipas mediave spanjolle, Ramos ka vendosur ta vazhdojë karrierën te PSG. Parisienët i kanë ofruar spanjollit kontratë dy vjeçare dhe 12 milionë euro për sezon.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here