Manchester United akoma pas Aarons!

Manchester United është akoma e interesuar për transferimin e mbrojtësit të Norwich City, Max Aarons, raporton kështu The Express.

Djajtë e Kuq ishin shumë pranë transferimit të 21 vjeçarit gjatë verës së kaluar dhe kanë vendosur që garën për të ta vazhdojnë edhe gjatë kësaj vere ku pritet të finalizohet gjatë kësaj vere.

Aarons këtë sezon ka marrë pjesë në 28 ndeshje të Championship duke shënuar edhe një gol gjatë këtyre paraqitjeve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here