Një yll dhe 140 milionë euro, Mbappe transferohet te Reali

Florentino Perez gati të sakrifikojë yllin e skuadrës për të siguruar transferimin e Kylian Mbappe.

Sipas raportimeve të fundit nga mediat spanjolle, Reali ka përgatitur një ofertë joshëse për PSG.

Los Blancos janë të gatshëm t’ia ofrojnë Parisienëve kartonin e Raphael Varane dhe 140 milionë euro.

Varane pëlqehet shumë nga PSG dhe Perez është i bindur se Parisienët do ta pranojnë ofertën e Realit.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here