Barcelona nxjerr në shitje Griezmann, zbulohet çmimi

Barcelona ka vendosur ta shesë Antoine Griezmann në merkaton e verës.

Në Camp Nou priten të ndodhin ndryshime të mëdha në verë dhe Antoine Griezmann sipas të gjitha gjasave do të largohet.

Griezmann  nuk ka arritur të bind aspak te Barcelona dhe Blaugranët i kanë vendosur një çmim prej 50 milionë eurove.

Portali spanjoll OKDiario, raporton se interesim për Griezmann ka shfaqur Manchester United dhe PSG.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here