E ardhmja e Ramos në duart e tij!

Tashmë topi duket se ka kaluar në fushën e Sergio Ramos pasi oferta që ka me Real Madrid skadon gjatë muajit mars.

Marca deklaron se kjo është thjesht një procedurë standarde e negociatave dhe se Sergio Ramos ndihet shumë i relaksuar në këtë situatë.

Vitin e kaluar kishte disa mosmarrëveshje në mes të dy palëve por tashmë marrëdhëniet duket se janë përmirësuar dhe një dakordim duket më i lehtë për tu arritur.

Juventus ka shfaqur interesim për të siguruar shërbimet e spanjollit në rast të largimit të tij këtë verë nga Los Blancos.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here