Chelsea fillon negociatat me Dujon Sterling!

Chelsea ka filluar negociatat për ti ofruar një kontratë të re Dujon Sterling, raporton kështu Goal.

Blutë kanë mbetur të mahnitur me rikuperimin e 21 vjeçarit nga dëmtimi dhe paraqitjet e bëra me skuadrën e Thomas Tuchel në përgatitjet për sezonin e ri.

Mbrojtësi që ka një kontratë deri në vitin 2022 pritet që të mbetet në rradhët e Bluve të Londrës edhe për disa sezone tjera.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here