West Ham dëshiron Oxlade-Chamberlain!

West Ham është duke konsideruar të gjitha mundësitë e mundshme për një transferim të mesfushorit të Liverpool, Alex Oxlade-Chamberlain, raporton Express Sport.

Përfaqësuesi i kombëtares angleze ka hasur në vështirësi për të gjetur minuta në formacionin e Jurgen Klopp dhe tashmë ish futbollisti i Arsenal po konsideron mundësinë për tu rikthyer në Londër.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here