Griezmann dhe Coutinho do të qëndrojnë tek Barcelona!

Antoine Griezmann dhe Philippe Coutinho kanë qenë pjesë e shumë spekulimeve gjatë këtyre javëve të fundit.

Griezmann kohëve të fundit ka qenë i përfolur për një rikthim të mundshëm tek Atletico Madrid ndërkohë që thuhej gjithashtu që katalanasit po kërkojnë dhe shitjen e brazilianit.

Mirëpo një raport i fundit i bërë nga AS ka deklaruar që nuk ka asgjë të vërtetë të shkruar pasi tekniku Ronald Koeman po kërkon që ti mbajë të dy futbollistët edhe për sezonin e ardhshëm.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here