Renato Sanches pranon transferimin tek Barcelona!

Renato Sanches ka arritur një marrëveshje personale me skuadrën e Barcelonës, raporton Le 10 Sport.

Mirëpo asgjë akoma nuk është e sigurt për shkak se Barcelona nuk ka mjaftueshëm para për transferimin e tij dhe shpreson që Lille do të lejojë huazimin e tij me të drejtë blerje verën e ardhshme.

Në garë për të qëndron edhe skuadra e Juventusit që mund të surprizojë katalanasit gjatë ditëve të ardhshme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here