Manchester United po monitoron Griezmann!

Antoine Griezmann ishte një emër shumë i rëndësishëm këtë verë për Manchester United dhe Todofichajes bën të ditur që interesimi i Djajve të Kuq akoma nuk është larguar nga ai.

Djajtë e Kuq janë të vetëdijshëm që fituesi i Kupës së Botës me Francën mund të largohet këtë verë nga Barcelona mirëpo largimi i Lionel Messit tashmë i ka prishur planet për shkak se ka rritur mundësitë që francezi të qëndrojë në Camp Nou.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here