Gati oferta stratosferike: Reali nis sulmin për Mbappen

Los Blancos e dëshirojnë me çdo kusht francezin.

E përditshmja spanjolle AS, raporton se Reali ka përgatitur një ofertë prej 150 milionë eurove për Kylian Mbappen.

Madrilenët pritet të arkëtojnë 40 milionë euro nga shitja e Odegaard dhe nuk do të kenë problem me financat.

Mbappe dëshiron largimin nga PSG pas transferimit të Messit dhe mbetet ta shohim nëse do të transferohet këtë verë në Santiago Bernabeu.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here