Pique pranon të ul pagën, Barcelona regjistron Depay dhe Garcian

Barcelona ka bërë të ditur se ka regjistruar rregullisht në La Liga Memphis Depay, Eric Garcia e Rey Manaj.

Një lajm shumë i mirë për katalanasit.

Kjo ka qenë e mundur falë marrëveshjes së arritur me Gerard Pique, i cili kapranuar një shkurtim të ndjeshëm të rrogës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here