Rodrigo De Paul përsëri në Serie A por nuk bëhet fjalë për Juventusin!

Tek Atletico Madrid nuk gjeti ambientin që kërkonte për të qëndruar më gjatë.

Rodrigo De Paul duket i penduar që u largua verën e kaluar nga Serie A dhe tashmë po kërkon që ta përmirësojë këtë gabim.

Buzëqeshja e Massimiliano Allegrit për shkak të kualifikimit në Champions League mund të ‘ngrihet’ tashmë nga Interi e cila po mendon seriozisht për një ofertë në drejtim të mesfushorit argjentinasit.

Me Dybalan që duket se ka zgjedhur Interin, Biankonerët mund të goditen përsëri nga skuadra e Simone Inzaghit.

La Gazzetta dello Sport raportoi që Zonja e Vjetër edhe mund të tërhiqet nga gara për argjentinasin dhe të fokusohet tek blerja e Sergej Milinkovic-Savic të Lazios, duke i lënë kështu rrugë të hapur Neroazzurëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here