Çfarë predhe miq: Vecino bombardon portën e Napolit (VIDEO)

Mattias Vecino ka zhbllokuar ndeshjen mes Napolit dhe Lazios duke realizuar një super gol në minutën e 67′.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here