Merr fund drama: Inzaghi shkarkohet, Inter ka trajner të ri!

Lajm bombastik nga Italia, Simone Inzaghi largohet nga Interi.

Inter u mposht nga Spezia me rezultat 2-1 në xhiron e 26 të Serie A dhe Neroaxurët kanë regjistruar humbjen e 8 këtë sezon.

Skuadra e Inzaghit zhgënjeu përsëri me paraqitjen dhe strategu italian do të largohet nga Meazza pas përfundimit të sezonit.

Calcio Mercato, ka lëshuar një lajm bombastik duke shkruar se drejtuesit e Interit kanë gjetur trajnerin e ri.

Sipas Calcio Mercato, Neroaxurët planifikojnë rikthimin e Antonio Contes.

Conte do të largohet nga Tottenham në verë dhe është i gatshëm për rikthimin e tij tek Interi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here