Aston Villa në ndjekje të Rashicës!

Aston Villa është duke e vëzhguar me shumë kujdes situatën nëpër të cilën po kalon Milot Rashica tek skuadra e Werder Bremen, raporton kështu Deich Stube.

RB Leipzig dhe Bayer Leverkusen ishin shumë të interesuara për transferimin e tij gjatë merkatos së kaluar.

Mirëpo edhe Aston Villa kishte shfaqur interesim të madh për të dhe në janar është duke u bërë gati oferta për të bindur atë që të transferohet në Premier League.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here