Everton pas treshes së Tottenham!

Everton është duke e përcjellur nga afër treshen e Tottenhamit, Dele Alli, Harry Winks dhe Paulo Gazzaniga ku do të kërkojë transferimin e tyre në janar, raporton Football Insider.

Që të tre këta emra kanë hasur në vështirësi për të gjetur minuta në skuadrën e parë të Mourinhos.

Duke se Carlo Ancelotti është zgjidhja ideale për këtë treshe dhe janari mund të jetë muaji ideal që kjo treshe të transferohet në Everton.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here