Chelsea në ndjekje të Gimenez të Atletico Madridit!

Chelsea po konsideron mundësinë e transferimit të mbrojtësit të Atletico Madridit, Gimenez, raportojnë kështu mediat spanjolle.

Uruguajani është një objektiv i rëndësishëm për Blutë e Londrës dhe transferimi i tij mund të kërkohet në janar pasi kërkohet përforcimi i mbrojtjes dhe tashmë një ofertë për të është duke u përgatitur.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here