Barcelona po bën gati transferimin e Haaland!

Ylli i Borussia Dortmund mund të transferohet në Camp Nou.

Joan Laporta dëshiron që të bëhet përsëri president i Barcelonës dhe nëse arrin një gjë të tillë ka premtuar transferimin e Erling Haaland.

Siç rapoton El Chiringuito, ai do të përdorë miqësinë që ka me Mino Raiolan për ta transferuar norvegjezin pasi Raiola është agjenti i sulmuesit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here