Manchester United në ndjekje të Eriksen!

Djajtë e Kuq në gatishmëri për të siguruar shërbimet e Neroazzurit.

Manchester United duket se ka vendosur të hidhet në sulm për shërbimet e danezit pasi ai po konsiderohet si një tepricë në San Siro, raporton kështu Football Insider.

28 vjeçari qysh prej transferimit në Milano ka dështuar që të tregoj formën e tij më të mirë dhe një rikthim i Premier League mund ta rikthejë atë në rrugën e duhur, aty ku edhe bëri emër me Tottenham.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here