Origi dhe Shaqiri nxirren në shitje!

Liverpool duket se ka nevojë të menjëhershme për të shitur disa prej futbollistëve të saj në merkaton e janarit.

ESPN raporton se Xherdan Shaqiri dhe Divock Origi do të jenë emrat e parë që do nxirren në shitje nga skuadra e Liverpool.

The Reds do të ofrojnë emra të tillë shumë të talentuar për të shitur në mënyrë që të krijojnë fonde dhe të krijojnë hapësira për blerje të reja në raste dëmtimi si psh tek rasti i Virgil Van Dijk.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here