Liverpool e vendosur për të rinovuar me Fabinhon!

Liverpool është e gatshme për të nënshkruar një kontratë të re me Fabinhon, raporton kështu The Guardian.

Mesfushori brazilian aktualisht ka një kontratë deri në vitin 2023 mirëpo The Reds janë të vendosur për të rinovuar me të edhe për të paktën dy vitet të tjera.

Fabinho ndeshjet e fundit ka qenë i detyruar që të luajë në mbrojtje për të zëvëndësuar të dëmtuarit Van Dijk dhe Gomez.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here